Виконавчі партнери

                                           

Всеукраїнська Благодійна Фундація «Право на Захист»  -  українська громадська неприбуткова організація, створена з метою захисту прав та діє в інтересах шукачів притулку, біженців, осіб без громадянства та інших незахищених груп негромадян України.   

ВБФ «Право на Захист» створена за участі та тісно пов’язана з Представництвом ХАЙЕС в Україні.  ВБФ «Право на Захист» керується тими самими принципами і цінностями, що складають основу діяльності ХАЙЕС вже більше сторіччя, користується знаннями, експертизою та його багатими напрацюваннями в сфері захисту біженців,  шукачів притулку та осіб без громадянства.

 


 

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) – найбільша асоціація правозахисних організацій України. Спілка об’єднує 29 правозахисних недержавних організацій. Метою діяльності УГСПЛ є захист прав людини.

УГСПЛ вважає себе частиною гельсінського руху і продовжувачем традицій та діяльності Української Гельсінської групи сприяння виконанню Гельсінських угод – УГГ.

Українська Гельсінська спілка з прав людини була створена 1 квітня 2004 року. Спілка є неприбутковою та неполітичною організацією.

Більше дізнатися можна на сайті http://helsinki.org.ua/