Заява HIAS з приводу терористичних атак у Парижі та Бейруті.

​ Марк Хетфілд, президент і головний виконавчий директор  міжнародної єврейської некомерційної організації HIAS, що  захищає біженців, опублікував наступну заяву у відповідь на   теракти у Парижі та Бейруті за останній тиждень:

  "Всі ми у HIAS висловлюємо наші найглибші співчуття людям,  сім'ям, які втратили своїх близьких. Ми молимося за одуження  поранених. Одних слів буде мало, що би висловити печаль у зв'язку з цими подіями."

"HIAS засуджує ці жахливі акти терору і убивць, що їх вчинили . Нехай вони будуть притягнуті до відповідальності."

"Ми в HIAS також засмучени, що політикі застосували ці трагічні події, як привід зробити притулок для біженців ще більш недоступнішим. Світ повинен зосередитися на боротьбі з тероризмом і ненависттю, а не на будівництві стін з цегли, які доповнюються паперами по перешкоджанню набуття притулку."

"Біженці, котрі переселені у США, за нормами безпеки, вже підлягають декількам рівням відсіву. Звичайно, Сполучені Штати повинні продовжувати строго сканувати біженців для того, щоб терорист, для отримання доступу до переселення, не маскувався у якості біженців. Але, як правило, біженці не приносять жах, вони біжать від терору. І в цей трагічний момент в історії людства, коли біженців і переміщених осіб більше, ніж в будь-який час після Другої світової війни, ми повинні подбати про захист біженців та осіб, які шукають притулку, та не робити з них козлів відпущення."

http://www.hias.org/hias-statement-paris-and-beirut-attacks