Бюлетень «Права людини і міграція в Україні», випуск №1, липень - вересень 2014р.

 

cap p2z

Шановні колеги,

пропонуємо Вашій увазі перший випуск інформаційного бюлетеня «Права людини і міграція в Україні», який виходитиме що два місяці в рамках спільного Проекту ВБФ «Право на захист» та Української Гельсінської спілки з прав людини «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції» за підтримки Європейського Союзу.

В часи, коли Україна зіткнулася із чисельними зовнішніми та внутрішніми викликами на шляху до розбудови демократії та захисту своєї незалежності, виконавчі-партнери Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції» прагнуть нагадати політичним і громадським діячам про те, що справжня демократія може будуватися лише на засадах верховенства права та поваги до прав і свобод людини. В системі захисту прав людини немає головних і другорядних, більш та менш важливих прав. Саме тому, незважаючи на те, що сьогодні перед українським суспільством постала величезна кількість гострих проблем в сфері захисту прав людини, в тому числі спричинених окупацією частини території України іншою державою та ситуацією де-факто збройного конфлікту на Сході країни, організації співвиконавці проекту переконані, що питання ефективного управління міграційними процесами в Україні на засадах поваги до прав людини, в тому числі стосовно іноземців та осіб без громадянства не втрачають своєї актуальності. Адже ефективне управління міграційними процесами на засадах поваги до прав людини в демократичних державах з одного боку є необхідним компонентом інструментарію захисту національної безпеки і територіальної цілісності, а з іншого, засобом стимуляції економічного та культурного розвитку країни.  

Бюлетень «Права людини і міграція в Україні» буде корисним джерелом інформації як для політичних і громадських діячів, так і для практикуючих юристів, дослідників і студентів, які цікавляться що цікавляться проблематикою правового регулювання міграційних процесів та захистом прав людини.

З повагою,
Команда Проекту «
Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції»Бюлетень «Права людини і міграція в Україні»
Випуск №1, липень-вересень 2014р.

В цьому випуску  Бюлетеня «Права людини і міграція в Україні» читайте:

І. Міграція та притулок: міжнародні новини

Міжнародно-правові стандарти

Міжнародні новини, події та ініціативи

 

ІІ. Новини Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду України в сфері міграції»