19 червня 2014 року відбулось перше засідання Наглядової ради Проекту

У зустрічі взяли участь 11 членів Наглядової ради – представники громадських і міжнародних організацій та державних органів. Представники ВБФ «Право на Захист» та Української Гельсінської Спілки з Прав Людини  детально ознайомили учасників засідання із суттю Проекту його цілями та завданнями. Було презентовано заплановану діяльність по трьох компонентах проекту – адвокаційному, освітньому та стратегічним судовим справам, включно із розробкою плану дій, моніторингом його виконання, розподілянням невеликих грантів та розробкою адвокаційної стратегії.

Учасники розглянули План діяльності на перший період реалізації проекту з 01 квітня 2014 року по 31 грудня 2014 року. Було детально обговорено, заплановану діяльність та календарний план заходів, критерії відбору учасників освітніх заходів та малих грантів.

Окрім цього, учасники засідання за пропозицією організаторів опрацювали питання форм співпраці та взаємодії між партнерами Проекту, неурядовими організаціями та органами державної влади.

За результатами зустрічі було складено і затверджено Протокол засідання, що закріпив усі прийняті рішення та пропозиції щодо подальшої співпраці з метою реалізації завдань та цілей Проекту.