Адвокація в сфері міграції. Тренінг для представників ГО, юристів та громадських активістів.

Проект  радий повідомити, що 08-09 жовтня 2014 успішно пройшов тренінг з використання адвокації для захисту прав людини в контексті міграції та притулку. Основною метою заходу було активне залучення громадськості до розробки адвокаційної стратегії в межах Проекту, а також ознайомити учасників із доступними адвокаційними інструментами в теорії та на практиці.

До роботи із учасниками та викладання специфічної тематики були запрошені експерти та спеціалісти в окремих сферах здійснення адвокації. Модерацію та ведення тренінгу здійснювала Експерт Європейської ради з питань біженців та вигнанців (ECRE) Юлія Зельвенська, експерти та консультанти Проекту, експерти та колеги ЦентрUA та Проекту «Чесно».

Окрім цього в межах блоку тренінгу, присвяченого медійним інструментам адвокації, учасники взяли участь у майже двогодинній скап конференції зі спеціалістами ХАЙЕС з Нью Йорку та Вашингтону.

За результатами навчальної сесії учасники виробили проекти адвокаційних стратегій за пріоритетними напрямками реформування міграційної системи України, серед яких окремо було виділено питання законодавчого врегулювання проблеми безгромадянства, дозволів на працевлаштування шукачів притулку, затримання та видворення шукачів. 

Щиро вдячні учасникам та колегам за плідну та цікаву співпрацю!