Серія тренінгів «Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод в справах про видворення, екстрадицію та відмову в наданні захисту шукачам притулку»

​Проект "Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції", що фінансується ЄС, УВКБ ООН та ХАЙЕС за участі УГСПЛ та ВБФ "Право на захист" в партнерстві з HIAS продовжує серію тренінгів для адвокатів системи БПД та для суддів адміністративних судів та судів першої інстанції, які стикаються з питаннями притулку, видворення та екстрадиції.

У березні-травні 2015р. було проведено 5 тренінгів з серії «Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод в справах про видворення, екстрадицію та відмову в наданні захисту шукачам притулку», у яких взяли участь 59 адвокатів регіональних Центрів з надання вторинної безоплатної правової допомоги та 43 судді адміністративних судів та судів першої інстанції, обраних на посаду вперше.

Заходи для адвокатів системи БПД відбулися в чотирьох містах України та охопили Івано-Франківськ (30 березня, 17 учасників), Львів (17 квітня,  26 учасників) та Харків (22 квітня, 16 учасників). Тренінги для суддів, що проводяться у співпраці із Національною школою суддів України для суддів адміністративних судів та судів першої інстанції, обраних на посаду вперше, відбулися у Харкові (23 квітня, 24 учасники) та Чернівцях (13 травня, 19 учасників).

Під час тренінгів експерти Проекту "Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції" Катерина Галенко та Наталя Гурковська виступили тренерами з метою ознайомлення запрошених адвокатів та суддів із європейськими стандартами розгляду справ шукачів притулку та мігрантів, які підлягають видворенню. Під час тренінгу експерти Проекту приділили особливу увагу практиці Європейського суду з прав людини та розказали про найбільш розповсюджені справи з міграційної тематики, які можуть виявитись цікавими для адвокатів та суддів в контексті правозастосування.

Фотогалерея тренінгів (посилання)