Відбувся Тренінг для тренерів

17-18 вересня 2014 року відбулася дводенна навчальна сесія ТОТ, метою якої було  створення групи тренерів і модераторів, що зможуть самостійно навчати представників органів судової влади, міграційних служб та юристів, що працюють з уразливими групами негромадян, широкому колу питань захисту прав негромадян, як то: біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства та інших уразливих груп мігрантів; ефективним шляхам становлення прозорої та ефективної системи управління в цій сфері.

Під час ТоТ учасники були ознайомлені з технологіями та методиками групової роботи, з програмами навчання цільових груп, а також планом освітніх заходів на 1,5 роки. Група учасників об’єднала як представників громадських організацій, адвокатів та активістів так і суддів судів різних інстанцій та спеціалізації. За підсумками дистанційних навчальних сесій, будуть визначені найбільш успішні учасники тренінгу. У подальшому вони будуть задіяні у проведенні навчання різних цільових груп у регіонах, з метою поширення знання щодо міжнародних стандартів та законодавчих практик у сфері міграції та надання притулку.

Тренінг відбувся за тісної співпраці Проекту з Національною школою суддів України та Вищим адміністративним судом України.

Щиро вдячні учасникам та партнерам за гарну та продуктивну роботу під час навчання.