Іноземцям-військовим спростять отримання громадянства України

​Вимоги для отримання громадянства України щодо безперервного проживання протягом 5 р. на території України, володіння державною мовою, отримання дозволу на імміграцію та наявності законних джерел для існування не поширюються на осіб, які мають визначні заслуги перед Україною, в т. ч. на іноземців і осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України та нагороджені державною нагородою, і на осіб, прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес для України.

Відповідний законопроект №2847 "Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо встановлення спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України)" сьогодні було прийнято за основу.

Окрім того, законопроект передбачає:

- для іноземців   та  осіб  без громадянства, які проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України, термін безперервного проживання на законних підставах на території України встановлюється на три роки з моменту набрання чинності контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України (загальна норма - 5 років);

- така умова для отримання українського громадянства як отримання  дозволу на імміграцію не поширюється на іноземців і осіб без громадянства,  які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу у Збройних Силах України.

http://zib.com.ua/ua/119028-inozemcyam-viyskovim_sprostyat_otrimannya_gr...

Посилання на проект закону:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55125