Стажування в Проекті "Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції"

Всеукраїнська Благодійна Фундація «Право на Захист» запрошує до співпраці студентів старших курсів юридичних  факультетів, в межах  Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції». Проект здійснюється Фундацією спільно з партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Кращий кандидат матиме можливість долучитися до роботи над втіленням цілей та завдань Проекту, отримає досвід роботи з правовими інструментами захисту біженців, шукачів притулку та інших уразливих груп мігрантів, та долучатиметься до роботи над адвокаційними заходами з метою налагодження діалогу між громадським суспільством та державою щодо реформування міграційної системи України.

Перевага надаватиметься кандидатам, що вільно володіють англійською мовою та мають професійний інтерес до питань захисту прав негромадян.

Свої резюме надсилайте на адресу d.tolkach@hias.kiev.ua  З кращими кандидатами ми зв’яжемось для проведення короткої співбесіди.

Всеукраїнська Благодійна Фундація «Право на Захист»  -  українська громадська неприбуткова організація, створена з метою захисту прав та діє в інтересах шукачів притулку, біженців, осіб без громадянства та інших незахищених груп негромадян України.