Календар заходів

Календар минулих заходів:

Серія тренінгів «Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод в справах про видворення, екстрадицію та відмову в наданні захисту шукачам притулку»

​Проект "Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції", що фінансується ЄС, УВКБ ООН та ХАЙЕС за участі УГСПЛ та ВБФ "Право на захист" в партнерстві з HIAS продовжує серію тренінгів для адвокатів системи БПД та для суддів адміністративних судів та судів першої інстанції, які стикаються з питаннями притулку, видворення та екстрадиції.

Результати другої Наглядової ради Проекту "Адвокація та підвищення спроможності уряду у сфері міграції"

27 лютого 2015 року в офісі Регіонального представництва Управління Верховного комісара ООН (УВКБ ООН) у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні (м. Київ) відбулася друга Наглядова рада Проекту “Адвокація та підвищення спроможності уряду у сфері міграції”. Проект фінансується Європейським Союзом, УВКБ ООН, міжнародною організацією ХАЙЕС і реалізується ВБФ “Право на захист” та Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Тренінг із стратегічного судочинства в сфері міграції: ведення судових справ для досягнення правових змін

3-4 лютого 2015 року відбувся тренінг «Стратегічний судовий захист прав людини в сфері міграції та притулку» в рамках проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції». В тренінгу взяли участь адвокати, юристи, представники громадських організацій з різних регіонів України, що працюють з мігрантами, шукачами притулку та особами без громадянства.

 

Оголошується прийом заявок на участь в тренінгу зі стратегічного судового захисту прав людини в сфері міграції та притулку (03-04.02.2015)

ВБФ «Право на Захист» спільно із Громадською спілкою «Українська Гельсінська спілка з прав людини» наразі реалізує дворічний Проект «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції», який здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Адвокація в сфері міграції. Тренінг для представників ГО, юристів та громадських активістів.

​Проект  радий повідомити, що 08-09 жовтня 2014 успішно пройшов тренінг з використання адвокації для захисту прав людини в контексті міграції та притулку. Основною метою заходу було активне залучення громадськості до розробки адвокаційної стратегії в межах Проекту, а також ознайомити учасників із доступними адвокаційними інструментами в теорії та на практиці.

Відбувся Тренінг для тренерів

17-18 вересня 2014 року відбулася дводенна навчальна сесія ТОТ, метою якої було  створення групи тренерів і модераторів, що зможуть самостійно навчати представників органів судової влади, міграційних служб та юристів, що працюють з уразливими групами негромадян, широкому колу питань захисту прав негромадян, як то: біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства та інших уразливих груп мігрантів; ефективним шляхам становлення прозорої та ефективної системи управління в цій сфері.

Прийом заявок на участь в тренінгу з адвокації на захист прав людини в сфері міграції та притулку (08-09.10.2014) продовжено до 8 вересня 2014р.

В межах Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції» оголошується відкритий конкурс на участь у серії заходів «Підвищення адвокаційних спроможностей громадянського суспільства в сфері міграції та притулку»  для громадських активістів та правозахисників, які зацікавлені в координації та підвищенні ефективності зусиль громадянського суспільства, спрямованих на приведення національного законодавства та правозастосовчої практики в сфері міграції та притулку у відповідність до міжнародних стандартів.

19 червня 2014 року відбулось перше засідання Наглядової ради Проекту

У зустрічі взяли участь 11 членів Наглядової ради – представники громадських і міжнародних організацій та державних органів. Представники ВБФ «Право на Захист» та Української Гельсінської Спілки з Прав Людини  детально ознайомили учасників засідання із суттю Проекту його цілями та завданнями. Було презентовано заплановану діяльність по трьох компонентах проекту – адвокаційному, освітньому та стратегічним судовим справам, включно із розробкою плану дій, моніторингом його виконання, розподілянням невеликих грантів та розробкою адвокаційної стратегії.