Можливості підвищення кваліфікації

2016 CARFMS Conference

 Яка може бути стратегія приймаючих держав, держав  походження, міжнародного співтовариства, власне громадян та громадянського суспільства, що б виконувати свою колективну відповідальність для вирішення зростаючей глобальної кризи з вимушеної міграції? 

Fellowship Programme 2015.

​Лидеры и профессионалы из стран Ближнего Востока, Северной Африки, Европы и Северной Америки объединяйтесь!!! UNAOC приглашает принять участие в программе Fellowship Programme 2015. Fellowship Programme 2015 предлагает своим участникам, непосредственно, испытать культурное погружение, через взаимодействие, чтобы понять общество,  культуру и разнообразие принимающих их стран.

RIGA GRADUATE SCHOOL OF LAW

​Рижская высшая школа права, в сотрудничестве с Латвийским Министерством иностранных дел, предлагает программу, для должностных лиц стран Европейской политики соседства (ЕПС) и Центральной Азии, которая будет открыта для представителей научных кругов и гражданского общества.

До Вашої уваги! Пропонуємо ознайомитися з програмами на можливість підвищення кваліфікації.

To celebrate the 10th anniversary of IMI, this conference seeks both to review the progress made in reaching these aims and to explore new conceptual horizons for understanding migration processes and their impacts for origin and destination societies. 


This conference is planned as a follow-up to the two successful conferences, which took place at the University of Salzburg in 2010 and 2013. It will continue to build on areas previously investigated. 

Altemus запрошує!

22 серпня - 4 вересня, ALTEMUS, Бельгійська некомерційна освітня організація, відкриває програму: підготовка лідерськіх навичків для молодих людей.

Програма буде спрямована на внутрішне керівництво: саморозуміння, планування, управління стресом. Учасники отримають звіт, який дозволить їм поглибити свою самосвідомість і розробити план дій для особистісного та професійного розвитку. 

Програма малих грантів: Курс з міжнародного права притулку (17-21.03.15р., Сан-Ремо)

В рамках програми малих грантів Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції», що спрямована на підтримку ініціатив з підвищення кваліфікації, отримання знань та навичок в сфері захисту прав негромадян, відвідали Курс з міжнародного права біженців п’ятеро українських фахівців: Крістіна Чернеютє, юридичний консультант, м. Київ; Антон Максимов, адвокат, м. Львів; Остап Тимчій, адвокат, м. Київ; Марія Євлова, моніторинговий консультант, м. Мукачеве.

«Дні громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015

Відкрито прийом заявок від представників організацій громадянського суспільства на участь у «Днях громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015. Глобальний форум з питань міграції та розвитку (The Global Forum on Migration and Development) найкраща можливість діалогу між громадськими організаціями та урядами з питань міжнародної міграції та розвитку на міжнародному рівні.

Міжнародна коаліція з питань утримання під вартою проведе паралельний захід на Щорічних Консультаціях УВКБ ООН, присвячений альтернативам утриманню мігрантів під вартою

Щороку понад 300 представників з усього світу відвідують Щорічні Консультації з неурядовими організаціями (NGO), які проводить УВКБ ООН у Женеві. Консультації служать форумом для мережі громадських організацій, допомагають збирати та обмінюватися інформацією, почути про нові стратегії та передову практику, обговорити прогалини в захисті прав людини в контексті міграції та притулку і визначити спільні рішення.

Програма візитерів ЄС

Ви журналіст, освітянин, держслужбовець, представник профспілки чи неурядової організації, який цікавиться ЄС? Візьміть участь у престижній Програмі візитерів ЄС (The European Union Visitors Program, EUVP)). EUVP - це 5-8 денний візит до Брюсселя, Страсбурга та/або Люксембурга, під час якого Ви завітаєте до інституцій ЄС і зустрінетесь з єврочиновниками. Заявки приймаються до 10 квітня 2015 року.

Сторінки