«Дні громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015

Відкрито прийом заявок від представників організацій громадянського суспільства на участь у «Днях громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015. Глобальний форум з питань міграції та розвитку (The Global Forum on Migration and Development) найкраща можливість діалогу між громадськими організаціями та урядами з питань міжнародної міграції та розвитку на міжнародному рівні. Глобальний форум являє собою щорічний з’їзд представників урядів країн-світу для обговорення актуальних проблем в контексті міграції та розвитку і визначення політики та шляхів міжнародної співпраці в цій сфері, що був започаткований у 2006р. Генеральною Асамблеєю ООН через процес Діалогу високого рівня з питань міжнародної міграції та розвитку (дізнатися більше про Глобальний форум www.gfmd.org).

 Не зважаючи на те, що діалог є міжурядовим процесом громадськість та академічна спільнота активно залучається до цього процесу, зокрема через «Дні громадськості», що передують міжурядовим заходам та створюють платформу для спілкування представників громадськості із відповідними урядовими та міжурядовими акторами в сфері міграції та розвитку (дізнатися більше про «Дні громадськості» при Глобальному форумі: http://gfmdcivilsociety.org/).

Тож, участь у  представників громадських організацій та академічної спільноти України, що опікуються проблемами міграції та розвитку і їх взаємозв’язку, у цьогорічних «Днях громадськості при Глобальному форумі, що відбудуться 12-16 жовтня 2015р. у м. Стамбул (Туреччина), являє собою надзвичайну адвокаційну можливість, якою ми радили б скористатися. Подати заявку на участь у «Днях громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015 можна за посиланням: https://www.surveymonkey.com/s/gfmdcsd2015application