Відкрито прийом заявок на участь у Літньому курсі з питань безгромадянства 2015

Цього року Літній курс з питань без громадянства відбудеться 3-7 серпня 2015р в м. Тілбург, Нідерланди. Крайній строк подання заявок на участь у курсі 15 квітня 2015р.

Літній курс з питань безгромадянства – це інтенсивна 1-тижднева начальна програма орієнтована на спеціалістів та дослідників, які працюють з проблемою безгромадянства. Організатором курсу є Інститут безгромадянства та інтеграції. Курс проходитиме на базі Тілбурзького університету в Нідерландах за підтримки Ініціативи «Права людини та правосуддя» Фундації відкритого суспільства.

В рамках курсу питання безгромадянства та права на громадянство розглядатимуться з різних перспектив. Зокрема, розриватиметься питання правових та політичних питань пов’язаних із феноменом безгромадянства. Тридцять відібраних до участі в курсі представників громадянського суспільства, академічного середовища, органів державної влади та міжнародних організацій отримають змогу дізнатися більше про проблему безгромадянства, дослідити фундаментальні проблеми визначення цього явища, релевантні правові рамки, та розробити плани спільних дій, спрямованих на подолання цієї проблеми в Європі.

Дізнатися більше про курс та подати заявку на участь можна за посиланням: www.institutesi.org/ourwork/summercourse.php