право на свободу від дискримінації

Антисемитизм и ксенофобия в Украине: хроника, август 2015.

​Ежемесячный электронный информационный бюллетень группы  мониторинга прав национальных меньшинств в Украине, август 2015. Проявления ксенофобии. Нападения на почве ненависти. Вандализм. Поджоги. Публичные проявления ксенофобии. Гомофобия. Проявления ксенофобии на территории оккупированной Автономной Республики Крым. Ксенофобия на территории, контролируемой террористами. Действия правоохранительных органов и органов государственной власти. 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЯКА ПРАЦЮЄ НАД РОЗДІЛОМ ІІ ПРОЕКТУ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

​Зважаючи на близьке завершення процесу роботи над проектом нової редакції Конституції України, а саме роботи над другим розділом та на той факт, що деякі важливі моменти (формулювання певних статей майбутньої Конституції) були змінені та звужені в процесі роботи, Коаліція з протидії дискримінації в Україні вважає за необхідне звернути Вашу увагу на наступне:...

«Дні громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015

Відкрито прийом заявок від представників організацій громадянського суспільства на участь у «Днях громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015. Глобальний форум з питань міграції та розвитку (The Global Forum on Migration and Development) найкраща можливість діалогу між громадськими організаціями та урядами з питань міжнародної міграції та розвитку на міжнародному рівні.

Постанова Кабміну № 144 від 11 березня 2015р – наслідки запровадження нових норм харчування в ПТПІ та ПТРБ

  22 травня 2015р. розпочне свою роботу Ризький саміт Східного партнерства ЄС. Вже зараз зі змісту П’ятого звіту Європейської Комісії щодо прогресу виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму від 08.05.2015р.,  очевидно, що на Саміті не буде прийнято рішення про скасування ЄС візових вимог для громадян України. Адже ряд вимог Плану дій з лібералізації візового режиму ЄС для України Урядом так і не було виконано.