свобода пересування

Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон №2166 про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

​Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон №2166  про внесення змін до деяких законів України щодо  посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.
243 депутати віддали свої голоси за новий закон про внутрішньо переміщених осіб, і тим самим відкрили шлях до вирішення проблем вимушених переселенців України.

«Дні громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015

Відкрито прийом заявок від представників організацій громадянського суспільства на участь у «Днях громадськості» при Глобальному форумі з питань міграції та розвитку 2015. Глобальний форум з питань міграції та розвитку (The Global Forum on Migration and Development) найкраща можливість діалогу між громадськими організаціями та урядами з питань міжнародної міграції та розвитку на міжнародному рівні.

Міжнародна коаліція з питань утримання під вартою проведе паралельний захід на Щорічних Консультаціях УВКБ ООН, присвячений альтернативам утриманню мігрантів під вартою

Щороку понад 300 представників з усього світу відвідують Щорічні Консультації з неурядовими організаціями (NGO), які проводить УВКБ ООН у Женеві. Консультації служать форумом для мережі громадських організацій, допомагають збирати та обмінюватися інформацією, почути про нові стратегії та передову практику, обговорити прогалини в захисті прав людини в контексті міграції та притулку і визначити спільні рішення.