Вакансії

Вакансія юриста з питань безгромадянства у ВБФ "Право на захист"

 ВБФ "Право на захист" шукає юриста в проект, спрямований на сприяння імплементації Конвенцій ООН з питань безгромадянства до національного законодавства України. Детальна інформація про вакансію англійською мовою...

Вакансія у ВБФ "Право на захист" - спеціаліст з розвитку

Всеукраїнська благодійна фундація "Право на захист" оголошує про відкриття вакансії спеціаліста з розвитку. Спеціаліст з розвитку відповідатиме за реалізацію фанрейзингу та проектного планування в організації. Контракт укладається на 5 місяців з можливістю продовження.

В Проекті «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції» відкрита вакансія менеджера з комунікацій

ВБФ «Право на захист» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади менеджера з комунікацій в Проект «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції». Організація надає правову допомогу біженцям, шукачам притулку та особам без громадянства в Україні, веде стратегічні справи та адвокаційну діяльність спрямовану на покращення національного законодавства в сфері міграції, а також захист прав внутрішньо переміщених осіб.  Менеджер з комунікацій займатиметься просуванням пріоритетів організації в сфері захисту прав людини в контексті міграції та притулку в Україні.

Стажування в Проекті "Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції"

Всеукраїнська Благодійна Фундація «Право на Захист» запрошує до співпраці студентів старших курсів юридичних  факультетів, в межах  Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції». Проект здійснюється Фундацією спільно з партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу.